Filezilla FTP Klient

Niezależnie od tego, czy posiadasz swoją stronę czy bloga, jedną z ważniejszych aplikacji, jakiej potrzebujesz jest FTP FileZilla.
Klient FTP jest potrzebnym programem, aby przesyłać zdjęcia, filmy czy inne multimedia zarówno na hosting jak i z hostingu. Za pomocą klienta FTP możesz przesłać pliki każdego rodzaju.
Jest wiele Klientów FTP, jednak ja polecam FileZillę. Jest szybka i posiada dużo zaawansowanych funkcji niezbędnych do wygodnego korzystania z tego rodzaju aplikacji.
FileZillę możesz pobrać tutaj:
http://filezilla-project.org/download.php?type=client

Udostępnij
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Zobacz również:

5 Responses

  1. FireFTP używałem na początku mojej przygody z blogowaniem i większych problemów nie miałem. O ForkLift słyszałem, że jest bardzo rozbudowany ale już przywiązałem się do FileZilli 😉
    Natomiast stanowczo odradzam TCM. Przez ten „mistrzowski” program 2 domeny miałem zablokowane przez Google, ponieważ w przez TMC przedarł mi się łatwo jakiś wirus.

    1. To jakiego programu do przesyłania plików używamy czy nawet zwykłego okna windowsa nie ma nic z naszym bezpieczeństwem. Jeśli mamy zapisane hasło na komputerze to sami się wystawiamy. Warto też zmieniać hasła do serwera co miesiąc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *