Filezilla FTP Klient

Niezależnie od tego, czy posiadasz swoją stronę czy bloga, jedną z ważniejszych aplikacji, jakiej potrzebujesz jest FTP FileZilla.
Klient FTP jest potrzebnym programem, aby przesyłać zdjęcia, filmy czy inne multimedia zarówno na hosting jak i z hostingu. Za pomocą klienta FTP możesz przesłać pliki każdego rodzaju.
Jest wiele Klientów FTP, jednak ja polecam FileZillę. Jest szybka i posiada dużo zaawansowanych funkcji niezbędnych do wygodnego korzystania z tego rodzaju aplikacji.
FileZillę możesz pobrać tutaj:
http://filezilla-project.org/download.php?type=client

Udostępnij

Zobacz również:

5 Responses

  1. FireFTP używałem na początku mojej przygody z blogowaniem i większych problemów nie miałem. O ForkLift słyszałem, że jest bardzo rozbudowany ale już przywiązałem się do FileZilli 😉
    Natomiast stanowczo odradzam TCM. Przez ten „mistrzowski” program 2 domeny miałem zablokowane przez Google, ponieważ w przez TMC przedarł mi się łatwo jakiś wirus.

    1. To jakiego programu do przesyłania plików używamy czy nawet zwykłego okna windowsa nie ma nic z naszym bezpieczeństwem. Jeśli mamy zapisane hasło na komputerze to sami się wystawiamy. Warto też zmieniać hasła do serwera co miesiąc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.