Darmowy Kurs NETblogera

Szymon Janik - zdjęcie profiloweCześć!
Nazywam się Szymon Janik i na początku chciałbym podziękować Ci za dołączenie do naszej Społeczności. Jest z nami już kilka tysięcy zadowolonych osób i cieszymy się, że nasza działalność może tym osobom pomóc.
Jestem założycielem zespołu NETbloger Group, z którym profesjonalnie zajmujemy się tworzeniem i promowaniem Blogów oraz Stron Internetowych (w tym firmowych).
Posiadamy mnóstwo blogów, stron niszowych zarówno w języku polskim, jak i w angielskim. Każdego miesiąca razem z zespołem (NETbloger Group) testujemy różne metody i strategie promocji blogów, stron niszowych, czy też biznesów lokalnych. Działamy w wielu niszach i na różnych rynkach(w Polsce i międzynarodowo).
Dlatego jako założyciel tego zespołu – posiadam mnóstwo cennych informacji, z którymi chcę się z Tobą dzielić zupełnie za darmo. Moim celem jest dostarczanie Ci prawdziwych i rzetelnych informacji. Z tego powodu będę do Ciebie pisał i wysyłał treści, które – jak wierzę, wyniosą twój biznes na wyższy poziom.

Aby upewnić się, że będziesz otrzymywać wiadomości ode mnie, koniecznie potwierdź wiadomość z prośbą o potwierdzenie subskrypcji. Jeśli nie możesz jej znaleźć w skrzynce email, sprawdź folder SPAM.

DOŁĄCZ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI w G+

Wróć Na Główną Stronę